Filtruj według

Cena
Producenci
Rodzaj biżuterii
Dla kogo
Kruszec
Motywy
Próby
Rodzaj kamienia
Rozmiar bransolet
mm mm
Rodzaj zapięcia bransolet
Filtruj

Kategorie bloga

Bubble Gold

Jest 9 produktów.

Bubble gold - to seria pozłacanych bransoletek na rękę, które wykonane są ze srebra w próbie 925. Każdy z nas ma w sobie jeszcze trochę "bąbelka", czyli dziecka. Dzieciństwo dla większości z nas kojarzy się ze szczęśliwymi beztroskimi chwilami, które chcielibyśmy, aby towarzyszyły nam także w dorosłości, dlatego do bąbelków, które są motywem przewodnim pozłacanych bransoletek, zostały dołączone inne symbole kojarzące się ze szczęściem, jak serce, skrzydło anioła, symbol nieskończoności, koniczyna, podkowa, czy gwiazdy i księżyc.

zdjęcie Bubble Gold

Srebrne, pozłacane bransoletki z zawieszkami i cyrkoniami, dyskretnie podkreślają nadgarstek. Mogą nieść ze sobą indywidualne przesłanie lub stanowić rodzaj osobistego amuletu, który przyciągnie szczęście, radość, miłość, ochronę oraz powodzenie w życiu. 

Symbole:

Serce - jest to najbardziej uniwersalny symbol. Przedstawia miłość oraz oddanie drugiej osobie. Biżuteria ozdobiona sercem, powinna być podarowana wyjątkowej osobie i na szczególną okazję. Serce może być również symbolem pięknej przyjaźni lub więzi łączącej dwoje ludzi. 

Znak nieskończoności - Pozioma ósemka to matematyczny symbol nieskończoności. W biżuterii niesie symbol nieskończonego uczucia, przyjaźni, wierności a także pamięci o bliskich. Znak ten oznacza coś wiecznego, niekończącego się. 

Gwiazda - to symbol oznaczający silne pragnienie realizacji marzeń. Z drugiej strony to także symbol szczęścia. Gwiazda kojarzy się z sukcesem, osiąganiem celów i przeznaczeniem, bo ono jest ponoć w nich zapisane. Ten symbol pasować będzie do nastolatki, która jest dopiero na początku swojej drogi życiowej. Gwiazda powinna jej strzec i ją prowadzić, aby realizowała wszystkie swoje zamierzenia.

Podkowa Jest to jeden z najpopularniejszych symboli szczęścia na Zachodzie. Uważano, że żelazo może odpędzić zło, dlatego czarownice bardzo obawiały się koni ze względu na ich metalowe buty. Dodatkowo uważano, że liczba siedem jest szczęśliwa. Dodała ona dodatkowej symboliki podkowie, ponieważ zazwyczaj do podkuwania używano siedmiu gwoździ. Obecnie uważa się, że biżuteria z podkową chroni swojego właściciela, odpędzając nieszczęścia i przyciągając szczęście.

Skrzydło Anioła - Być pod anielskim skrzydłem symbolizuje ochronę przed niebezpieczeństwami, to właśnie Anioły posiadają moc odpędzania złych rzeczy. To również symbol wolności, marzeń, wyobraźni. Pojawiający się na bransoletce symbol ma szczególną wartość. W ten sposób w przenośni roztacza się nad nimi opiekuńcze skrzydła.

zdjęcie Bubble Gold

Kącik LAPRII

Dołącz do naszej rodziny LAPRII i uzyskaj odstęp do ekskluzywnych rabatów, nowości oraz jubilerskich porad.

Odbierz 10% zniżki
na pierwsze zakupy w
Laprii