1.pngMarka Laprii powstała, by pomagać kobietom czuć się pięknymi. By sprawić, aby każda z Pań czuła się w biżuterii Laprii jak księżna - majestatycznie, pewnie, pięknie. Laprii to pierwszy człon włoskiego słowa la principessa (księżniczka). Tak też chcemy traktować każdą nasza Klientkę. Dla nas każda z Pań jest kimś wyjątkowym, zasługującym na uwagę, wysłuchanie i starannie dobraną ofertę. 

Zachęcamy również Panów do odwiedzania naszej strony, gdzie znajdą mnóstwo pomysłów i inspiracji na prezent dla swojej principessy, bez względu czy chodzi ona jeszcze do przedszkola, jest mamą czy właśnie została babcią. Mogą oni również znaleźć coś dla siebie, bowiem oferta Laprii zawiera także modową biżuterię męską.

Biżuteria Laprii składa się z wielu kolekcji, zawierających mnogość elementów, jak: kolczyki, zawieszki, łańcuszki, naszyjniki, pierścionki i wiele innych, wszystko po to, by Klient miał komfort wyboru, czuł się swobodnie w kreowaniu własnych sekwencji biżuteryjnych. 

Kącik LAPRII

Dołącz do naszej rodziny LAPRII i uzyskaj odstęp do ekskluzywnych rabatów, nowości oraz jubilerskich porad.

Poznajmy się

Marka Laprii powstała w 2021 roku, jednak tworzy ją zespół ludzi z bardzo bogatą wiedzą oraz doświadczeniem w produkcji i dystrybucji biżuterii. Pochodzimy z Dolnego Śląska, ale współpracujemy z wieloma partnerami na całym świecie. Naszą misją jest dostarczanie światowej klasy biżuterii w cenach osiągalnych dla większości społeczeństwa. Od lat monitorujemy rynek i doskonale znamy i rozumiemy potrzeby współczesnych Polaków z zakresu modowych, biżuteryjnych dodatków. 

Kochamy biżuterię, znamy się na niej i pragniemy dzielić się naszą wiedzą z każdym, kto ceni jakościowe i modne dodatki. Laprii to nie tylko marka, to również sposób postrzegania piękna, dzielenia się nim z innymi.

Odbierz 10% zniżki
na pierwsze zakupy w
Laprii