Nie masz pomysłu na prezent urodzinowy, rocznicę lub inną okazję, ponieważ osoba którą chcesz obdarować wydaje się mieć już wszystko? Masz obawy przed wyborem odpowiedniej biżuterii na prezent? Pamiętaj, że możesz wybrać jeden z Voucherów Podarunkowych.

Osoba obdarowana będzie mogła samodzielnie wybrać biżuterię, która najbardziej przypadnie jej do gustu. W LAPRII dostępne są nominały od 100 do 500 zł. 

Jeżeli jesteś zainteresowany innym nominałem Bonu Podarunkowego, zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. 

Kącik LAPRII

Dołącz do naszej rodziny LAPRII i uzyskaj odstęp do ekskluzywnych rabatów, nowości oraz jubilerskich porad.

Poznajmy się

Marka Laprii powstała w 2021 roku, jednak tworzy ją zespół ludzi z bardzo bogatą wiedzą oraz doświadczeniem w produkcji i dystrybucji biżuterii. Pochodzimy z Dolnego Śląska, ale współpracujemy z wieloma partnerami na całym świecie. Naszą misją jest dostarczanie światowej klasy biżuterii w cenach osiągalnych dla większości społeczeństwa. Od lat monitorujemy rynek i doskonale znamy i rozumiemy potrzeby współczesnych Polaków z zakresu modowych, biżuteryjnych dodatków. 

Kochamy biżuterię, znamy się na niej i pragniemy dzielić się naszą wiedzą z każdym, kto ceni jakościowe i modne dodatki. Laprii to nie tylko marka, to również sposób postrzegania piękna, dzielenia się nim z innymi.

Odbierz 10% zniżki
na pierwsze zakupy w
Laprii