Ludzie od wieków odczuwali potrzebę wyróżnienia się, bycia pięknym i zauważalnym. Najstarsze ozdoby pojawiły się tysiące lat temu. Jako ludzie mamy bowiem tendencję do podkreślania swojego charakteru poprzez ubiór dodatki, typu biżuteria.

laprii o nak.png

Koronowane głowy, księżne, hrabiny - ich skarbce pełne były kosztownych ozdób, które nie tylko wskazywały na status społeczny, majętność, ale dawały poczucie władzy i pewności siebie. Dzisiaj większość z nas również ma swoje “biżuteryjne skarbce”. W przeciwieństwie jednak do minionych wieków, obecnie biżuteria przestała podkreślać stopień zamożności a zdecydowanie bardziej jest wizytówką naszego gustu. Mówi kim jesteśmy, co lubimy, jakie wartości są dla nas ważne. 

O nas

Marka Laprii powstała w 2021 roku, jednak tworzy ją zespół ludzi z bardzo bogatą wiedzą oraz doświadczeniem w produkcji i dystrybucji biżuterii. Pochodzimy z Wrocławia, ale współpracujemy z wieloma partnerami na całym świecie. Naszą misją jest dostarczanie światowej klasy biżuterii w cenach osiągalnych dla większości społeczeństwa. Od lat monitorujemy rynek i doskonale znamy i rozumiemy potrzeby współczesnych Polaków z zakresu modowych, biżuteryjnych dodatków. Kochamy biżuterię, znamy się na niej i pragniemy dzielić się naszą wiedzą z każdym, kto ceni jakościowe i modne dodatki. Laprii to nie tylko marka, to również sposób postrzegania piękna, dzielenia się nim z innymi. 

Dla kogo? 

cat2.jpg

Marka Laprii powstała, by pomagać kobietom czuć się pięknymi. By sprawić, aby każda z Pań czuła się w biżuterii Laprii jak księżna - majestatycznie, pewnie, pięknie. Laprii to pierwszy człon włoskiego słowa la principessa (księżniczka). Tak też chcemy traktować każdą nasza Klientkę. Dla nas każda z Pań jest kimś wyjątkowym, zasługującym na uwagę, wysłuchanie i starannie dobraną ofertę.

Zachęcamy również Panów do odwiedzania naszej strony, gdzie znajdą mnóstwo pomysłów i inspiracji na prezent dla swojej principessy, bez względu czy chodzi ona jeszcze do przedszkola, jest mamą czy właśnie została babcią. Mogą oni również znaleźć coś dla siebie, bowiem oferta Laprii zawiera także modową biżuterię męską. 

Oferta

Laprii to starannie wyselekcjonowana oferta biżuterii złotej i srebrnej. W tym asortymencie czujemy się naprawdę silni. Nieustannie śledzimy portfolia największych światowych producentów biżuterii. Najwięcej biżuterii importujemy z Włoch - światowego centrum mody oraz największego producenta w Europie biżuterii ze szlachetnych kruszców. Włosi od lat dyktują warunki i wyznaczają kierunki dla biżuterii, dlatego nasza oferta to w dużej mierze wyrób z Półwyspu Apenińskiego. 

Biżuteria Laprii składa się z wielu kolekcji, zawierających mnogość elementów, jak: kolczyki, zawieszki, łańcuszki, naszyjniki, pierścionki i wiele innych, wszystko po to, by Klient miał komfort wyboru, czuł się swobodnie w kreowaniu własnych sekwencji biżuteryjnych. 

Gdzie znaleźć produkty marki Laprii? 

By podzielić się naszą pasją do biżuterii oraz zaprezentować bogate portfolio uruchomiliśmy sklep internetowy www.laprii.pl. Cały czas jest on sukcesywnie wzbogacany o nowy asortyment, dlatego warto odwiedzać witrynę regularnie, by nie przeoczyć nowości, jak również akcji promocyjnych, które przygotujemy cyklicznie dla Klientów naszego sklepu. 

Kącik LAPRII

Dołącz do naszej rodziny LAPRII i uzyskaj odstęp do ekskluzywnych rabatów, nowości oraz jubilerskich porad.

Poznajmy się

Marka Laprii powstała w 2021 roku, jednak tworzy ją zespół ludzi z bardzo bogatą wiedzą oraz doświadczeniem w produkcji i dystrybucji biżuterii. Pochodzimy z Dolnego Śląska, ale współpracujemy z wieloma partnerami na całym świecie. Naszą misją jest dostarczanie światowej klasy biżuterii w cenach osiągalnych dla większości społeczeństwa. Od lat monitorujemy rynek i doskonale znamy i rozumiemy potrzeby współczesnych Polaków z zakresu modowych, biżuteryjnych dodatków. 

Kochamy biżuterię, znamy się na niej i pragniemy dzielić się naszą wiedzą z każdym, kto ceni jakościowe i modne dodatki. Laprii to nie tylko marka, to również sposób postrzegania piękna, dzielenia się nim z innymi.

Odbierz 10% zniżki
na pierwsze zakupy w
Laprii