Wsłuchując się w potrzeby, prośby i zadawane przez naszych klientów pytania, stworzyliśmy autorskie kompozycje biżuterii srebrnej, pozłacanej i złotej.
Poznaj wszystkie wyjątkowe kolekcje tworzone dla Laprii, które mogą okazać się inspiracją na prezent.

Nasze kolekcje

Beauty Letters

Bubble Gold

Love To Infiniti

Secret Heart

Simply Beauty

BELLA MENTE

Kolekcja Bella Mente - to biżuteria wykonana z najwyższej próby srebra 925, ozdobiona kamieniem jubilerskim Howlit. Bella Mente z języka włoskiego oznacza Piękny Umysł. Kamień, który znajduje się w kolekcji Bella Mente symbolizuje Twoją chęć poznawania, twoją otwartość umysłu na nową wiedzę, wyzwania i doznania. Wewnętrzny spokój, opanowanie, harmonię, czułość i ciepło, które starasz się przekazać otaczającym Cię ludziom.  Bella Mente to kolekcja, która pomoże Ci uzewnętrznić to, co skrywasz wewnątrz siebie. La Principessa! Pokaż swoje wnętrze zakładając kolekcję Bella Mente...

BEAUTY LETTERS by LAPRII

Kolekcja Beauty letters to naszyjniki, bransoletki i zawieszki wykonane z najwyższej próby srebra 925, do wyboru także w wersji pozłacanej. 

Jest to idealny pomysł na uniwersalny prezent. Jak spersonalizować literkę? Możesz wybrać naszyjnik z literą, która rozpoczyna imię osoby do obdarowania, można również wybrać literę symbolizującą swoje imię, nazwisko, lub inicjały przypominające o ważnych wydarzeniach w Twoim życiu.  Biżuteria z kolekcji Beauty lettres w Laprii to łańcuszki, bransoletki, zawieszki oraz kolczyki z gwarancją najwyższej jakości wyrobów. Znajdź swój inicjał i noś go z dumą!

BUBBLE GOLD by LAPRII

Kolekcja pozłacanych bransoletek - Bubble gold, została wykonana ze srebra próby 925.
Srebrne, pozłacane bransoletki z zawieszkami i cyrkoniami, dyskretnie podkreślą Twój nadgarstek. Mogą nieść ze sobą indywidualne przesłanie lub stanowić rodzaj osobistego amuletu, który przyciągnie szczęście, radość, miłość, ochronę oraz powodzenie w życiu. 

LOVE TO INFINITI by LAPRII

Kolekcja Love to infinity to złote i srebrne naszyjniki z symbolem nieskończoności, kolczyki, bransoletki i zawieszki. Znak nieskończoności to wybór dla każdego miłośnika, niezależnie od tego co miłuje -najważniejsze żeby to się nigdy nie skończyło.

SECRET HEART by LAPRII

Kolekcja Secret heart, zawiera różnorodne rodzaje serc. Znajdziecie tutaj małe serca, duże, serca podwójne, serca złote, serca z cyrkoniami, gładkie, pozłacane, lub serca wykonanych w całości ze srebra.

Nie ważne jednak, czy nosisz je Ty, czy kupujesz dla osoby, którą chcesz obdarować, wysyłasz w świat prostą, krótką lecz niezwykle ważną i pozytywną informację: "Kocham!"....

SIMPLY BEAUTY by LAPRII

Co kryje kolekcja Simply Beauty? W kolekcji Simply Beauty znajdziecie delikatną biżuteria, która nie będzie rzucała się w oczy, jest skromna i subtelna, a zarazem stanowi idealne dopełnienie do każdej stylizacji.  Biżuteria z kolekcji Simply Beauty to nieodłączny dodatek kobiecego stroju, jest doskonałym dopełnieniem każdej stylizacji. Biżuteria o minimalistycznym charakterze, idealnie dopasuje się oraz podkreśli urodę swojej właścicielki. 

UNUSUAL BEADS by LAPRI

Nasza kolekcja Unusual Beads powinna być traktowana nie tylko jako piękna biżuteria czy ozdoba, ale także jako swojego rodzaju symbole czy amulety, które będą przypominać o wyjątkowych momentach w naszym życiu. Cała kolekcja została wykonana z najwyższej próby srebra 925, dostępna jest także w wariancie pozłacanym. 

Kącik LAPRII

Dołącz do naszej rodziny LAPRII i uzyskaj odstęp do ekskluzywnych rabatów, nowości oraz jubilerskich porad.

Poznajmy się

Marka Laprii powstała w 2021 roku, jednak tworzy ją zespół ludzi z bardzo bogatą wiedzą oraz doświadczeniem w produkcji i dystrybucji biżuterii. Pochodzimy z Dolnego Śląska, ale współpracujemy z wieloma partnerami na całym świecie. Naszą misją jest dostarczanie światowej klasy biżuterii w cenach osiągalnych dla większości społeczeństwa. Od lat monitorujemy rynek i doskonale znamy i rozumiemy potrzeby współczesnych Polaków z zakresu modowych, biżuteryjnych dodatków. 

Kochamy biżuterię, znamy się na niej i pragniemy dzielić się naszą wiedzą z każdym, kto ceni jakościowe i modne dodatki. Laprii to nie tylko marka, to również sposób postrzegania piękna, dzielenia się nim z innymi.

Odbierz 10% zniżki
na pierwsze zakupy w
Laprii