Darmowa dostawa od 100 zł

Skorzystaj z darmowej dostawy, kurierem lub do paczkomatu. W sklepie Laprii zakupy powyżej 100 zł premiujemy darmową dostawą. Ta forma promocji nie jest ograniczona czasowo i nie jest zależna od ilości produktów.

Niespotykane wzory biżuterii

Obserwujemy jak rozwijają się i ewoluują trendy biżuteryjne już od ponad 20 lat. Odkąd rozpoczęliśmy swoją przygodę w branży jubilerskiej mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma producentami biżuterii złotej, srebrnej oraz modowej. Od niewielkich rodzinnnych firm zajmujących się jej produkcją, rzemieślników, aż po manufaktury specjalizujące się w obróbce złota i srebra na szeroką skalę. Podróżując i uczestnicząc w największych na świecie targach biżuteryjnych widzieliśmy, jak bardzo biżuteria potrafi budzić emocje zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

Autorskie kolekcje

Wsłuchując się w potrzeby, prośby i zadawane przez naszych klientów pytania, stworzyliśmy autorskie kompozycje biżuterii srebrnej i złotej.

Możliwość zwrotu i wymiany

Otrzymana biżuteria nie spełnia Twoich oczekiwań? Nie ma sprawy! Masz 14 dni na odesłanie produktu. Pamiętaj aby posiadał oryginalną metkę.

Vouchery podarunkowe

Bon podarunkowy może rozwiązać Twój problem jeżeli szukasz pomysłu na prezent dla kogoś kto lubi Biżuterię. 

Pakujemy na prezent

Czy istnieje coś przyjemniejszego, niż otrzymanie pięknie zapakowanego prezentu? Według nas to rozpakowanie prezentu jest najlepsze!  Zdecyduj jaki kolor ma mieć opakowanie i zaufaj nadzwyczajnym umiejętnościom naszego zespołu!

Kącik LAPRII

Dołącz do naszej rodziny LAPRII i uzyskaj odstęp do ekskluzywnych rabatów, nowości oraz jubilerskich porad.

Poznajmy się

Marka Laprii powstała w 2021 roku, jednak tworzy ją zespół ludzi z bardzo bogatą wiedzą oraz doświadczeniem w produkcji i dystrybucji biżuterii. Pochodzimy z Dolnego Śląska, ale współpracujemy z wieloma partnerami na całym świecie. Naszą misją jest dostarczanie światowej klasy biżuterii w cenach osiągalnych dla większości społeczeństwa. Od lat monitorujemy rynek i doskonale znamy i rozumiemy potrzeby współczesnych Polaków z zakresu modowych, biżuteryjnych dodatków. 

Kochamy biżuterię, znamy się na niej i pragniemy dzielić się naszą wiedzą z każdym, kto ceni jakościowe i modne dodatki. Laprii to nie tylko marka, to również sposób postrzegania piękna, dzielenia się nim z innymi.

Odbierz 10% zniżki
na pierwsze zakupy w
Laprii