Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki funkcjonowania bonów podarunkowych.

Urodziny, imieniny, rocznica czy inne święta. Co będzie idealnym prezentem? My sugerujemy kartę upominkową LAPRII! Sam określasz wartość karty podarunkowej – od 100 do 500 zł. Takie rozwiązanie z pewnością sprawi przyjemność obdarowywanej osobie i umożliwi jej wybór wymarzonego prezentu.

Sposób realizacji karty upominkowej:

Podczas składania zamówienia wpisz kod z karty upominkowej w przeznaczone do tego pole i potwierdź klikając ZASTOSUJ KUPON. Jeśli wpisane dane były prawidłowe, wartość koszyka zostanie pomniejszona o kwotę BONU PODARUNKOWEGO.

Gdzie mogę zrealizować kupon rabatowy?

Kupon rabatowy można zrealizować tylko w sklepie internetowym LAPRII (http://laprii.pl).

W przypadku wymiany na produkt, którego wartość jest niższa od nominału bonu, sklep nie wypłaca różnicy. W przypadku wymiany na produkt, którego wartość przewyższa nominał bonu, klient jest zobowiązany do dopłacenia różnicy.

Bon upominkowy nie może być wymieniony na gotówkę. Bon upominkowy można wykorzystać tylko jeden raz.

LAPRII nie odpowiada za zgubienie i/lub uszkodzenie Bonów Podarunkowych przez Klienta. W takich wypadkach duplikaty nie będą wydawane.

Niedziałający kupon rabatowy:

Jeśli nie możesz zrealizować swojego kuponu rabatowego przy zakupie, może to oznaczać, że któryś z poniższych warunków nie został spełniony:

Przy jednym zamówieniu można wykorzystać tylko jeden kupon rabatowy.

Kupony rabatowe są jednorazowego użytku i w przypadku zwrotu zamówionych artykułów tracą swoją ważność.

Kupony rabatowe mogą zostać zrealizowane wyłącznie podczas procesu składania zamówienia, późniejsze odliczenie rabatu nie jest możliwe.

Kupony rabatowe posiadają termin ważności, który zawsze jest wyszczególniony na kuponie.

Kod kuponu rabatowego należy wpisać bez żadnych spacji przed ani pomiędzy znakami.

Jeżeli twój kod nie działa, skontaktuj się z nami.

Postanowienia końcowe:

Kupujący Bon Podarunkowy jak również posiadacz Bonu Podarunkowego oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.

Zakup Bonu Podarunkowego stanowi potwierdzenie, że kupujący bon podarunkowy jak również posiadacz bonu podarunkowego akceptuje warunki zawarte w niniejszym regulaminie.

Kącik LAPRII

Dołącz do naszej rodziny LAPRII i uzyskaj odstęp do ekskluzywnych rabatów, nowości oraz jubilerskich porad.

Poznajmy się

Marka Laprii powstała w 2021 roku, jednak tworzy ją zespół ludzi z bardzo bogatą wiedzą oraz doświadczeniem w produkcji i dystrybucji biżuterii. Pochodzimy z Dolnego Śląska, ale współpracujemy z wieloma partnerami na całym świecie. Naszą misją jest dostarczanie światowej klasy biżuterii w cenach osiągalnych dla większości społeczeństwa. Od lat monitorujemy rynek i doskonale znamy i rozumiemy potrzeby współczesnych Polaków z zakresu modowych, biżuteryjnych dodatków. 

Kochamy biżuterię, znamy się na niej i pragniemy dzielić się naszą wiedzą z każdym, kto ceni jakościowe i modne dodatki. Laprii to nie tylko marka, to również sposób postrzegania piękna, dzielenia się nim z innymi.

Odbierz 10% zniżki
na pierwsze zakupy w
Laprii