Staramy się realizować wszystkie nasze zamówienia, możliwie najszybciej ponieważ zależy nam, żeby biżuteria, którą wybierzesz spowodowała uśmiech na twarzy. Jeżeli więc złoższysz zamówienie w dniach pn-czw do godziny 12.00 możesz mieć pewność, że paczka jeszcze w ten sam dzień zostanie umieszczona w paczkomacie. Paczkę może także dostarczyć kurier firmy InPost w ciągu 48h od jego złożenia.

Kącik LAPRII

Dołącz do naszej rodziny LAPRII i uzyskaj odstęp do ekskluzywnych rabatów, nowości oraz jubilerskich porad.

Poznajmy się

Marka Laprii powstała w 2021 roku, jednak tworzy ją zespół ludzi z bardzo bogatą wiedzą oraz doświadczeniem w produkcji i dystrybucji biżuterii. Pochodzimy z Dolnego Śląska, ale współpracujemy z wieloma partnerami na całym świecie. Naszą misją jest dostarczanie światowej klasy biżuterii w cenach osiągalnych dla większości społeczeństwa. Od lat monitorujemy rynek i doskonale znamy i rozumiemy potrzeby współczesnych Polaków z zakresu modowych, biżuteryjnych dodatków. 

Kochamy biżuterię, znamy się na niej i pragniemy dzielić się naszą wiedzą z każdym, kto ceni jakościowe i modne dodatki. Laprii to nie tylko marka, to również sposób postrzegania piękna, dzielenia się nim z innymi.

Odbierz 10% zniżki
na pierwsze zakupy w
Laprii