Utrzymując wieloletnią partnerską współpracę z największymi producentami biżuterii złotej i srebrnej na świecie, możemy dbać o to żeby nasze ceny były w możlwie, jak najbardziej dostępnej cenie. LAPRII zależy na tym, żeby jak największa grupa kobiet i mężczyzn doświadczyła pozytywnych emocji, w trakcie przyjmowania lub wręczania podarku. Chcemy to sprowokować, chcemy być częścią serdeczności w Waszym życiu. Duży wybór i jakościowe wykonanie biżuterii w dostępnej cenie, powinna to ułatwić... W sprawie zamówień hurtowych, prosimy prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. 

Kącik LAPRII

Dołącz do naszej rodziny LAPRII i uzyskaj odstęp do ekskluzywnych rabatów, nowości oraz jubilerskich porad.

Poznajmy się

Marka Laprii powstała w 2021 roku, jednak tworzy ją zespół ludzi z bardzo bogatą wiedzą oraz doświadczeniem w produkcji i dystrybucji biżuterii. Pochodzimy z Dolnego Śląska, ale współpracujemy z wieloma partnerami na całym świecie. Naszą misją jest dostarczanie światowej klasy biżuterii w cenach osiągalnych dla większości społeczeństwa. Od lat monitorujemy rynek i doskonale znamy i rozumiemy potrzeby współczesnych Polaków z zakresu modowych, biżuteryjnych dodatków. 

Kochamy biżuterię, znamy się na niej i pragniemy dzielić się naszą wiedzą z każdym, kto ceni jakościowe i modne dodatki. Laprii to nie tylko marka, to również sposób postrzegania piękna, dzielenia się nim z innymi.

Odbierz 10% zniżki
na pierwsze zakupy w
Laprii