Filtruj według

Cena
Producenci
Rodzaj biżuterii
Dla kogo
Kruszec
Motywy
więcej... mniej
Próby
Rodzaj kamienia
Rozmiar pierścionków
Rozmiar bransolet
mm mm
Rozmiar łańcuszków / naszyjników
Rodzaj zapięcia kolczyków
Rodzaj zapięcia bransolet
Rodzaj zapięcia łańcuszków / naszyjników
Filtruj

Kategorie bloga

Rocznica ślubu

Rocznica ślubu

Jest 147 produktów.

Rocznica ślubu to jedna z tych ważnych dat, które warto celebrować. Pamięć o tym najważniejszym w życiu dniu jakim jest dzień ślubu - to idealna okazja do obdarowywania się nawzajem prezentami, które pozostaną z nami na zawsze. Takim idealnie trafionym podarunkiem będzie biżuteria. Jako dowód naszej miłości i oddania.

zdjęcie Rocznica ślubu

Rocznice ślubu mają swoje specjalne nazwy o czym przeczytacie w naszym kąciku porad. Doskonałym pomysłem będzie biżuteria z motywem serca i znakiem nieskończoności. Idealnym symbolem wierności i oddania będzie biżuterua z sercem, kotwicą i krzyżykiem.
Idealnym pomysłem jest także złota bransoletka ze specjalną dedykacją lub złote kolczyki. Jeżeli druga połówka jest kolekcjonerką koralików, to warto pomyśleć o naszej kolekcji BEADS AND CHARMS. 

Możemy też przyjrzeć się naszym oryginalnym dużym kolczykom z kamieniami, które staną się wyjatkową ozdobą na celebrowanie wspólnej rocznicy.
Mamy także propozycje dla męskiej połowy - stylowe i wyjątkowo męskie bransolety ze skóry stali szlachetnej oraz naszyjniki z kauczuku i srebra.
Kiedy już zdecydujecie co wybrać - my to pięknie zapakujemy i wyślemy albo do Ciebie albo pod specjalnie wskazany adres, aby zrobić niespodziankę.

zdjęcie Rocznica ślubu

Kącik LAPRII

Dołącz do naszej rodziny LAPRII i uzyskaj odstęp do ekskluzywnych rabatów, nowości oraz jubilerskich porad.

Odbierz 10% zniżki
na pierwsze zakupy w
Laprii