Regulamin zwrotów i reklamacji

W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki Kupujący ma prawo zwrotu, winien jest odesłać przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym paragonem dostarczonym drogą elektroniczną.

 

Towar należy wysłać na adres:

LAPRII Sp. Z O.O

SKRYTKA POCZTOWA 6386

53-245 Wrocław 63

 

Aby dokonać zwrotu towaru należy uzupełnić i wysłać formularz stanowiący załącznik nr 1 (do pobrania tutaj) do niniejszego Regulaminu i dołączyć go do wysyłanego towaru. Produkt musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu (pudełko Laprii).

Sprzedający ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu lub dokonania wymiany towaru, który wykazuje jakiekolwiek ślady użytkowania przekraczającego podstawowe zapoznanie z produktem jak np. poplamienie, ślady makijażu, mechaniczne uszkodzenie, brak oryginalnego zamocowania metki, brak oryginalnego opakowania, wszelkich środków zapachowych (perfumy, dezodoranty, środki piorące itp.).

Sprzedający rozpatrzy każde żądanie zwrotu w terminie do 14 dni od daty przyjęcia zwrotu, warunkiem jest jednak dołączenie potwierdzenia zakupu do zwracanego towaru.

Sprzedający nie przyjmuje zwrotów wysyłanych do firmy za pobraniem, do innych punktów odbioru niż podany adres lub bez uprzedniego powiadomienia Sprzedającego o tym fakcie (telefonicznie lub mailem). Ponadto informujemy, że nie prowadzimy osobistego przyjmowania przesyłek pod wskazanym adresem. Kupujący ponosi koszt odesłania towaru.

Sposób opakowania oraz przewożenia towarów odsyłanych Sprzedającemu powinien odpowiadać ich właściwościom (odpowiednie zapakowanie i zabezpieczenie towaru). 

 

Więcej informacji znajduje się w REGULAMINIE